New Step by Step Map For کیش

بنابراین ما پیشنهادی مناسب برای هر سلیقه و بودجه ای داریم و اجاره ویلا، اجاره سوئیت، اجاره آپارتمان مبله و اجاره اقامتگاه بومگردی، انواع سوئیت و ویلاهای لوکس و ارزان و… می تواند بخشی از انتخاب های گردشگران باشد.

تماشای نمایش‌های حرفه‌ای توسط مربیان ماهر به‌همراه موسیقی‌های شاد، از آن دسته تجربیاتی است که کودکان هرگز فراموش نخواهند کرد.

این جزیره از دیرباز متعلق به ایران بوده تا جاییکه همواره در کتابهای تاریخی به وسیله مورخان و نیز شاعران از آن یاد شده است.از جمله این شاعران سعدی است که در اشعار خود از کیش نام برده است.کیش از زمان هخامنشیان تحت کنترل و سلطع ایران است و پس از آن در زمان سلجوقیان پیشرفت کرد و به قطب بزرگ تجاری خلیج فارس تبدیل شد.

کشتی یونانی کیش، از جاذبه های پر بازدید تور کیش همه تورهای کیش شامل بلیط رفت و برگشت و هتل می‌شوند. بعضی‌هایشان گشت شهری و بازدید از چند جاذبه‌ هم دارند.

با توجه به عکس‌های هوایی که از جزیره کیش گرفته شده است، می‌توان فهمید که این جزیره، جزیره‌ای بیضی شکل است.

مسافران جزیره کیش می‌توانند در هتل‌های بسیار لوکس با امکانات رفاهی فراوان اقامت داشته باشند.

 این‌گونه از بلندترین اطلاعات بیشتر درباره کیش درختان جنگل‌های بارانی محسوب می‌شود و می‌تواند تا حدود ۳۰ متر رشد کند.

این روستا در جزیره کیش نشان دهنده سبک زندگی بومیان این جزیره در زمان‌های گذشته است. بومیان جزیره کیش در این روستا به پخت انواع نان محلی و غذاهای سنتی می‌پرداختند.

از پوشش‌های گیاهی جزیرهٔ کیش می‌توان به باغ‌های نخل خرما، درختان بومی کهور ایرانی و کنار و درختان غیر بومی مانند کهور پاکستانی (سمر)، اکالیپتوس، آکاسیا، کنوکارپوس و ابریشم اشاره کرد.

علاوه بر این‌­ها سواحل کیش تعدد و وسعت زیادی دارند به طوری که احتمالا انتخاب بهترین ساحل جزیره‌­ی کیش برای شما سخت می‌­شود. در ادامه چند ساحل زیبای کیش را به شما معرفی می‌کنیم.

کیش مانند سایر جزایر خلیج فارس به ویژه جزایر تنگه هرمز بر روی نوار باریکی از پوشش گیاهی گرمسیری در نیمکره شمالی قرار دارد که فلات ایران در شمال و شبه‌جزیره عربستان در جنوب آن قرار دارد. کیش علاوه بر ویژگی‌های خاص جغرافیایی و اقلیمی خود، مانند سایر جزایر مجاور همچون فرور، هندورابی، شیدور و لاوان و حتی قشم، تحت تأثیر اقلیم نیمه‌استوایی حاکم بر آن از پوشش گیاهی خاصی برخوردار است.

علاوه بر این انواع دیگر اقامتگاه ها هم در کیش موجود است که می توانید با اجاره روزانه ویلا و آپارتمان در کیش خیالتان را از بابت اقامت در کیش راحت کنید.

ورزش‌ها و تفریحات آبی جذاب‌ترین بخش سفر به جزیره کیش هستند. اگر این ورزش‌ها را دوست دارید، ما به شما شاتل، اسکوتر زیر دریایی، غواصی در دریا و پاراسل را پیشنهاد می‌کنیم.

جزیره کیش یکی از قانونمندترین شهرهای ایران می‌باشد که رعایت قوانین موجود در آن برای تمام افراد ساکن در آن و یا مسافران الزامی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *